Nasza Wiara - Forum dla ludzi wierzących, kochających i pozytywnie myślących
Maj 02, 2024, 04:55:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: dobre portale i fora rodowe i rodzinne  (Przeczytany 4053 razy)
ascetyk
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 147


« : Wrzesień 08, 2008, 11:11:54 »

dobre portale i fora rodowe i rodzinne:
 
www.sokal.fora.pl
www.naszerodowody.fora.pl
www.rodowody.pun.pl

www.rodowody.republika.pl
www.naszafamilia.fora.pl
www.naszekresy.fora.pl
www.wilnianie.fora.pl
www.kresowiak.fora.pl
www.lwowiak.fora.pl
www.wilniuki.fora.pl
www.krewni.fora.pl

www.moikrewni.darmowefora.pl
www.naszairlandia.fora.pl
www.naszagmina.pun.pl
www.naszawiara.darmowefora.pl
www.galicja.darmowefora.pl

www.rodowy.pl
www.rodowy.webserwer.pl
www.rodowy.dt.pl
www.rodowy.hg.pl
www.rodowy.eu
www.rodowy.republika.pl
Zapisane
ateusz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #1 : Styczeń 03, 2009, 09:23:41 »

Ważne aby pod względem wiedzy o kościele i Kościele nie zostać na poziomie szkoły podstawowej. Trzeba czytać, czytać, czytać i przemyśleć to co się przeczytało. Inaczej takie bzdury będzie się wypisywało ponieważ przyjmuje się za prawdę to co jakiś głupek powiedział a głupki z reguły nie znają wagi wypowiedzi i są b. ,,odważni" w wypowiedziach.
Zapisane
ateusz
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 46


« Odpowiedz #2 : Listopad 01, 2010, 17:48:35 »



LOGOS-Koszalin
LOGOPEDIA MEDIALNA

Władysław Pitak



dla dziennikarzy, pracowników mediów, rzeczników prasowych, pracowników PR, menedżerów.

Zajęcia odbywają się  w formie 3-dniowych zjazdów (od piątku do niedzieli).
W programie między innymi zajęcia obejmujące zagadnienia z zakresu estetyki żywego słowa, interpretacji tekstów, elementów retoryki, pracy nad głosem, pracy przy mikrofonie, przygotowania wystąpienia przed kamerą, kształtowania wizerunku, elementów psychologii w komunikacji, technik pokonywania stresu.

Prowadzi je logopeda, muzykoterapeuta, aktor estradowy, operator kamer filmowych i telewizyjnych,   wizażysta – Władysław Pitak.


Adres:


Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy
 „LOGOS”
ul. Pieczarek 4,
75-900 Koszalin
tel. (94) 340-60-06
kom. 600-809-254



Kontakt:

 e-mail :
logos@logos.pomorze.pl
strony URL:
www.logos.pomorze.pl

Zapisane
spl
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 127


« Odpowiedz #3 : Styczeń 15, 2011, 17:10:10 »

Takiej beatyfikacji nie było od ponad 1000 lat

"Historyczne wydarzenie bez precedensu" - tak dziennik "L'Osservatore Romano" określił zapowiedź beatyfikacji Jana Pawła II 1 maja. Gazeta zauważyła, że w ostatnich dziesięciu wiekach żaden papież nie wyniósł na ołtarze swego bezpośredniego poprzednika.

Watykański dziennik podkreślił, że jest to uznanie dla Karola Wojtyły jako "żarliwego świadka Chrystusa od młodości po ostatnie tchnienie", z czego - jak dodano w artykule redakcyjnym - zdało sobie sprawę "bardzo wielu ludzi, także niekatolicy i niechrześcijanie, w czasie jego służącego za przykład życia".

Ponadto autor artykułu, redaktor naczelny Giovanni Maria Vian położył nacisk na to, że Benedykt XVI nie tylko zniósł wymóg oczekiwania pięciu lat na otwarcie procesu po śmierci kandydata na ołtarze, ale także postanowił osobiście przewodniczyć mszy beatyfikacyjnej, by "przedstawić światu wzór osobistej świętości Jana Pawła II".



REKLAMA Czytaj dalej




Jak wiadomo, od początku pontyfikatu obecny papież nie odprawia mszy beatyfikacyjnych, powierzając to zadanie swoim delegatom. Dokonuje tylko kanonizacji.

"Trzeba powrócić do serca średniowiecza, by odnaleźć analogiczne przykłady, ale w okolicznościach nieporównywalnych z decyzją Benedykta XVI: w ostatnich dziesięciu wiekach żaden papież nie wyniósł do chwały ołtarzy swego bezpośredniego poprzednika" - napisał Vian.

(tbe)

TAGI: beatyfikacja, jan paweł ii, papież, benedykt xvi, watykan, l'osservatore romano, historia
Zapisane
spl
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 127


« Odpowiedz #4 : Styczeń 15, 2011, 17:11:13 »

nie krytykujmy co dobre
Modlilam sie do papierza o wstawiennictwo do Boga za moja 12 letnia corke, ktora miala wylew do mozgu. Czekala takze na przeszczep serca. Stan byl krytyczny, w kazdej chwili mala mogla umrzec. Po dwoch miesiacach otrzymala dar ludzkiego zycia-Serce, powrocila jej mowa i usmiech i moze chodzic. Teraz marzy o pierwszej milosci. Nie mam watpliwosci, ze dobry Bog ja ochranial. Nie mam tez watpliwosci , ze Jan Pawel II pracowal ciezko tam w niebie, zeby dziecko moglo zyc.
Zapisane
spl
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 127


« Odpowiedz #5 : Lipiec 16, 2011, 10:26:49 »

[size=18]ARTOS - OŚRODEK LOGOTERAPII i TRENINGU OSOBOWOŚCI


logopeda dyplomowany , psychoterapeuta mgr Władysław Pitak.
http://www.logos.dt.pl/pitak
Rejestracja telefoniczna : 94-340-60-06
 Godziny przyjęć uzgadniane są z pacjentami
[/size]

Zapisane
ascetyk
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 147


« Odpowiedz #6 : Sierpień 24, 2016, 16:03:21 »

prosze o pomoc--nie wiem co sie zemna dzieje,mialem cos takiego juz wczesniej ale przeszlo-albo wydawalo mi sie ze przeszlo--nie wiem co sie zemna dzieje, caly czas jestm smutny lub rozdrazniony postrezgam siebie gorzej od wszystkich i caly czas wydaje mi sie ze wariuje--pale papierosy ale po jednym papierosie ksztusze sie przez pol godziny,caly czas wydaje mi sie ze cos mi dolega----ze mam problem z psychika mam 23 lata i zupelnie przestalem tyc, mimo ze odzywiam sie normalnie. Wczoraj zapalilem trawy ze znajomymi i dostalem jakis paranoidalnych mysli,drgawek,nie moglem zlapac powietrza---na co dzien nie pale trawy ale byli u mnie znajomi wiec zapalilem. Poza tym zauwazylem u siebie od nie dawna ze wykonuje dziwne czynnosci np: kiedy ide chodnikiem zaczynam patrzc w jakis punkt i tak przez chwile a potem znow ok. Caly czas jest mi zimno i zaczynam odczuwac powazne problemy z kontaktem z ludzmi.
prosze niech ktos mi powie co mi dolega.
Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wojnawatah film opravsko tysiacmasek doggieslife