Nasza Wiara - Forum dla ludzi wierzących, kochających i pozytywnie myślących
Maj 03, 2024, 20:43:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2
  Drukuj  
Autor Wątek: Uczniowie szatana wyśmiewający o.Rydzyka  (Przeczytany 7023 razy)
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« : Sierpień 15, 2009, 12:21:56 »


http://nasza-klasa.pl/forum/17/3004/387?page=4
Jan - Antoni Śniechowski
Wrocław
12.07.2009 19:27


2008 r. Wiekszosc podmiotów imperium medialnego Ojca Rydzyka nie odprowadza podatków. Straty skarbu panstwa z tytulu podatku VAT i CIT moga juz wynosic nawet 30 mln zlotych rocznie. Ojciec Rydzyk znajduje sie w setce najbogatszych Polaków. Bezkarnie obraza prezydenta, kpi sobie z prawa, nie placi podatków. Politycy na dzwiek slów "Ojciec Tadeusz Rydzyk" drza ze strachu o wlasne zycie. Kazda krytyka rozglosni
jest tlumaczona przez Ojca Rydzyka jakon atak na kosciól, Boga i Ojczyzne.
Mówi sie, ze magnat medialny Ojciec Rydzyk stal sie nietykalnym i najbardziej wplywowym fundamentalista religijnym w Europie.

Andrzej Łakota
12.07.2009 19:31

ło matko Polko... takiemu s**********i osobny wątek poświecasz?


Marek Bereta
Bytom / Zabrze / Frankfurt am Main

12.07.2009 19:47
to nie jest smieszne. To smutne ze ktos taki moze latwowiernych ludzi tak nabijac w butelke, robic na nich niesamowita kase i nikt nic z tym nie robi. Bo sie boja. To chore.



Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #1 : Sierpień 15, 2009, 12:26:46 »

http://nasza-klasa.pl/forum/17/3004/387?page=1


Andrzej Łakota
12.07.2009 19:48

Każda sekta tak działa. Chore? Tak. Tylko jak z tym walczyć....


Iwona Kunysz
wrocław żary świętoszów mierzęcice morąg

12.07.2009 19:48
...o. Rydzyk: - Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich....


Bogusia Opęchowska (Łazuka)
Gietrzwałd

12.07.2009 20:18

Szacun dla pana Rydzyka za charyzmę(tacy ludzie to rzadkość),a przede wszystkim ŻE MA GŁOWĘ NA KARKU I INTUICJĘ BIZNESOWĄ-szkoda,że reprezentuje Kościół-przydałby się taki w naszym rządzie.......


Iwona Kunysz

wrocław żary świętoszów mierzęcice morąg
12.07.2009 20:24

Pewnie, że szacun. Ma niewątpliwy talent do wyciągania kasu z ogłupiałych ludzi. I przy okazji do omijania prawa.
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #2 : Sierpień 15, 2009, 12:31:05 »



Andrzej Łakota
12.07.2009

każdy  guru sekty ma takie cechy, nie zauważyłaś?
W rządzie nic by nie zdziałał (chyba że z Polski zrobiono by państwo wyznaniowe).


Jan - Antoni Śniechowski
Wrocław
12.07.2009 20:32

On reprezentuje swoje imperium i kogoś kto nim steruje, czasami tylko jakieś ochłapy rzuci na kk. Nie wyobrażam sobie nawet nawet, co stałoby się z fundaszami publicznymi w rekach człowieka, który okradł stoczniowców.



Iwona Kunysz
wrocław żary świętoszów mierzęcice morąg
12.07.2009 20:48

Jak mówi klasyk "Kochani... należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło. Siać... siać, a jak nie będziecie siać, to... to i tak urośnie."
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #3 : Sierpień 15, 2009, 12:35:48 »

Jan Bieliński
Warszawa
13.07.2009 11:10

O, tak...wymieniłbym Ci tutaj jeszcze paru innych ludzi z charyzmą, ale lepiej nie przywoływać upiorów przeszłości.
Szacun? A i owszem.....za biznesowy łeb i wykorzystywanie do tego spolegliwości prawa i polityków względem kościoła.


alicja butterweck (kochańska)
gdańsk/berlin
13.07.2009 11:12

ON, wielki brat jest mistrzem manipulacji, Jan nie z tych co manipuluja, to raczej broniacy Rydzykowa zgadzaja sie na manipulacje poniewaz sami sa manipulowani. Powiedz wariatowi, ze jest wariatem a napewno uwierzy hi, hi...
/bez obrazy za ciezkie porownanie/ ale logicznego Jasia trzeba poprzec , bo to nie on idzie na udry . 


Anna Krystyna Krystkiewicz (Zborowska)
Ustka / Gorzów Wlkp.
13.07.2009 12:33


trafiony...zatopiony xD
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #4 : Sierpień 15, 2009, 12:37:29 »

Jan - Antoni Śniechowski
Wrocław

13.07.2009 12:46

W niebo wrobieni i na ziemi urządzeni!

Napływa partyjna kiesa.
Na nowy Ma Ryj prezesa.
Na geotermię datki.
Po co płacić podatki.
Hasło nieco zadziorne.
Jak stocznię top Platformę.

Konto, kupił laptopa.
Tośki dostaną kopa.
Na partycji KonDony.
Ma folder - Zatopiony.
Ma folder IPeeN Haki.
I kto pójdzie do Paki.

Telefonia w rodzinie.
Kac Czyńskimi słynie.
Dają klechom Polskę.
Tworzą pierwszą Wolskę!
Toruńską Targowicę.
Poprzez katolewicę.

Szukają sądy haków.
Dorzuca kuria faktów.
Nawet w policji swoi.
Mafiozo się boi.
Każdy dokłada haków.
Układ zdrady Polaków.

W Maybachu kryształowy.
Gospodarz narodowy.
Z drugiej strony przekręty.
Lenie, poselskie męty.
Co są tylko dla diety.
Te ważne trzysta zety.

Szumią wypite drinki.
Szukają koryta świnki.
Załamią się niestety.
Gdy nie odbiorą diety.
Na spot i na dziewczynki.
Kwaczyszki na pierwszej linii.
Nie bądźcie ludzie naiwni!
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #5 : Sierpień 15, 2009, 12:39:03 »

JERZY DZIADEK
SWIETOCHŁOWICE
13.07.2009 13:00

No i co Bogusia na to ?Człowiek który kantuje prawo Polskie nagina je do swojich potrzeb politycznych i religijnych jest godzien szacunku?Ten człowiek reprezentuje kościół .Tacy własnie rodzą sie nowi katolicy i całe szczęcscie że ja do nich nie należe bo by mi było wstyd przed potomkami .Tego człowieka ( Rydzyka ) powinno sie raz na zawsze uziemic aby szkody (biednym emerytom )przestał czynic.To jest chore co ten człowiek przyczynił szkody ludziom którzy wieżą w Boga a nie w niego .Mnie dziw bierze że episkopad polski toleruje tego diabła w w swojich szeregach..Chyba że aż tak stoczył sie na dno że nie rozróżnia prawdy od szachrajstwa.Przekupstwo ,szerzenie nienawisci ,nazizm ,łupienie biednych to główny cel tego mnicha .I w cale mnie nie dziwi coraz bardziej puste kosćioły w Polsce bo tacy własnie ludzie je doprowadzaja do tego.Jest 21-wiek i ciemnota zanika starzy ludzie sie wykruszą razem z hasłami Rydzyka.Nowi fundemalisci katolicy sie stoczą do sekt.A to wszystko z powodu takich ludzi w kosćiele Polskim jakim jest Rydzyk.Papież powinnien sie takich ludzi pozbywac szybko i z kretesem .Jeżeli tego nie będzie czynił to katolicyzm za sto lat już będzie historią.
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #6 : Sierpień 15, 2009, 12:41:04 »

alicja butterweck (kochańska)
gdańsk/berlin
13.07.2009 13:23

Widzisz sama Bogusiu, system ktory obowiazuje w sekciarstwie, jak widac zdaje egzamin... znalazl podatny grunt. Przeciez z tym trzeba walczyc, bo ludzie ktorzy chca i powinni modlic sie przez Radio Maryja na tym cierpia, rezygnuja. /ilosc sluchaczy w ostatnim okresie spadla-oczywiscie jest to wina zachodniego imperialisty wg. propagandy rydzykowej/. Z tego nie mozna sie nawet smiac. 

Jan - Antoni Śniechowski
Wrocław
13.07.2009 13:24

We wrześniu ruszy proces cywilny, jaki Fundacja Lux Veritatis wytoczyła Narodowemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, kwestionując wypowiedzenie przez NFOŚiGW umowy w sprawie ponad 27 mln zł dotacji na wykonanie odwiertu geotermalnego w Toruniu. Rydzyk uważa, że proces jest do wygrania. Całe szczęście, że nie ma w korycie grupy pisowskiej + Z.Z. na stanowisku min. Szyszki, Ziobry... już te 27 baniek+(odsetki progresywne) było by w plecy.
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #7 : Sierpień 15, 2009, 12:42:12 »

JERZY DZIADEK
SWIETOCHŁOWICE
13.07.2009 13:31
Bogusia Opęchowska (Łazuka) napisał(a):
To nic pozytywnego o panu Rydzyku nie powiecie?...nawet Wałęsa(na pieńku z Rydzykiem) uważa,że jakieś 5 % na 100 oczywiście to tylko jego negatywy.....

Ale powołałas sie na autorytet !Wałęsa to taki sam mnich jak Rydzyk ten sam typ .Tylko że cywilny .Kiedy Kośćiół przestał mu byc potrzebny to już mało kiedy chodzi na msze.Ma wazniejsze sprawy jak wiara.Ha .ha.ha. Teraz chodzi do kosćioła tylko wtedy jak ma interez do załatwienia.
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #8 : Sierpień 15, 2009, 12:44:48 »

Jan Rucin
Kętrzyn

Pan Jarosław Kaczyński wystąpił w roli akwizytora – ocenił poseł SLD, Jerzy Wenderlich. W jego opinii należy się zastanowić, czy prezes PiS nie ma większych kwalifikacji do tego, aby kierować tematycznym kanałem zajmującym się telesprzedażą, Mango24. Poszło o zachętę do kupowania telefonów w sieci o. Rydzyka, do czego zachęcał Jarosław Kaczyński.

http://wiadomosci.onet.pl/2007523,11,item.html
Jerzy Wenderlich to autorytet


13.07.2009 14:11

Co do ojca Rydzyka, to skoro owieczki dają się strzyc i tego wręcz potrzebują to takiej okazji nie należy marnować. W ubiegłym roku pytałem starszą panią aktywnie działającą w Rodzinie Radia Maryja o zarzut wyłudzania pieniędzy, to żadnych zastrzeżeń nie miała do redemptorysty jeżeli chodzi o wpłaty pienięzne czy świadectwa udziałowe. Można powiedzieć, że stworzył coś z niczego, a że owieczki chcą i dają się strzyc to już inna sprawa. Na tamten świat Tadeusz Rydzyk niczego nie zabierze, a radio czy uczelnia pozostaną w kraju.
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #9 : Sierpień 15, 2009, 12:46:18 »

Jan - Antoni Śniechowski
Wrocław

13.07.2009 15:39
z forum wyborczej: http://forum.gazeta.pl/forum/w,902,97787491,,_Kaczynski_na_Jasnej_Gorze_wystapil_w_roli_akwi_.html?v=2


"Ale poseł nie jest urzędnikiem państwowym, czy kimś, kto ma wpływ np. na
zamówienia - tłumaczył. - To jest zupełnie wydumany problem - dodał. "
---

Ciekawe czy przy okazji Misiaka pan Błaszczak powiedziałby to samo .


Akwizytorze Kaczynski! Do boju! Moze sprzedacie wsrod "chlopakow" wiecej niz Rydzyk i Krol? Czy Antek Macierewicz tez zaczal handlowac telefonami?

·   http://nasza-klasa.pl/forum/17/3004/387?page=4



http://www.radiomaryja.pl.eu.org/arch/zakaz-handlu-3.jpeg 
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #10 : Sierpień 15, 2009, 12:48:27 »

Paweł Malec
Rzeszów
13.07.2009 17:43

Jan Rucin napisał(a):
Osobiście nigdy posła Wunderlicha nie spotkałem, ale nie lubię SLD.

też Wenderlicha nigdy osobiście nie spotkałem, lecz bardzo lubię SLD Uśmiech
podejrzewam, że po śmierci Rydzyka będzie większa histeria niż po JP II

13.07.2009 18:04
Bogusia Opęchowska (Łazuka) napisał(a):
GRUNTÓW też nie wezmą do grobów-pozostaną w Polsce.....i cieszyć się tylko,że dobrze zostaną zagospodarowane........Uśmiech


jasne !! proponuję taką akcję: WSZYSTKIE GRUNTY W RĘCE KLERU, echh..
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #11 : Sierpień 15, 2009, 12:51:49 »

http://nasza-klasa.pl/forum/17/3004/387?page=5


Jan Bieliński
Warszawa
Bogusia Ty to zawsze wbijesz kij w mrowisko Mrugnięcie

....ale pocieszę Ciebie,
jeszcze większy kij w mrowisko wbiłabyś, gdybyś zapytała szanownych interlokutorów czy w ostatnim czasie modlili się z Radiem Maryja, czy i ile razy Co?
(tak jak moja mama, która już samodzielnie do Kościoła nie jest się w stanie wybrać, a przy pomocy radia może to czynić Uśmiech
Chętnie odpowiem:)
Nie modliłem się nigdy i nie mam zamiaru modlić się z radiem maryja.
Twoja Mama czyni to przy pomocy tego radia...to Jej wybór.

Gdzie tu kij w mrowisko??



13.07.2009 18:40

alicja butterweck (kochańska) napisał(a):
mysle, Bogusiu, ze cos przeoczylas, jestes wyznawca i nie wiesz kogo ?
Alicjo,jak to wyznawca?.....ja tylko wierzę po swojemu w Boga(bo za stara jestem,żeby mi ktoś narzucił,jak mam w Niego wierzyć).....a o Rydzyku i o RM to bym prawie nic nie wiedziała,gdybyście tego nie poruszali na forach.....



Bogusia Opęchowska (Łazuka)
Gietrzwałd
 
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #12 : Sierpień 15, 2009, 12:54:17 »

Jolka Łubgan - Krawczyk (Łubgan)
Nowa Sól
Zielona Góra

13.07.2009 20:16
Bogusia Opęchowska (Łazuka) napisał(a):
Szacun dla pana Rydzyka za charyzmę(tacy ludzie to rzadkość),a przede wszystkim ŻE MA GŁOWĘ NA KARKU I INTUICJĘ BIZNESOWĄ-szkoda,że reprezentuje Kościół-przydałby się taki w naszym rządzie.......

Czy dobrze się domyślam, że to tylko ironia jest?

A najfajniejsze jest zdanie:"Potępiać jednak w czambuł, zwalczać, a przede wszystkim starać się dyskredytować działania, które mogą służyć wszystkim i zwiększyć z czasem w znaczący sposób naszą energetyczną niezależność jest głupotą, a może nawet sabotażem."
Jakoś nie bardzo wierzę, by ten człowiek chciał zrobić cokolwiek dla kogokolwiek. I najlepszym na to przykładem jest to, co zrobił DLA stoczni.


A może tak kilka przykładów na poparcie tezy, że działania Rydzyka przynoszą dla kraju coś dobrego? Stocznia to tylko taki wypadek podczas tej ciężkiej i mozolnej pracy dla dobra nas wszystkich?
Zapisane
Paweł
Użytkownik
**
Wiadomości: 63


« Odpowiedz #13 : Sierpień 15, 2009, 12:57:31 »

Andrzej Łakota

Jestem :
1. wierzący
2. Nienastawiony wrogo do KK
3. Totalnie zniesmaczony wulgarnym postępowaniem pseudokapłana Rydzyka.
i co?


Bogusia Opęchowska (Łazuka)
Gietrzwałd
i nic-ORYGINAŁEM jesteś po prostu:)
Zapisane
diakon
Nowy użytkownik
*
Wiadomości: 43


« Odpowiedz #14 : Sierpień 05, 2010, 17:21:56 »


[size=18]JA I MOI KOLEDZY Z BRANŻY ŻYCZYMY SOBIE ABY W
  MIEJSCU KRZYŻA POWSTAŁ POMNIK TUSKA I KOMOROWSKIEGO!! DZIĘKI NIM NIE MA JUŻ LECHA K.[/size]

~ESBEK


foto PAP


[size=18]Niech będzie pochwalony Donald Franciszek i Bronisław Maria zawsze dziewica.
  Jaki dzisiaj jest rozkaz ze sztabu PO, bo nie wiem, co robić?[/size]

~Wyjborcaa


foto PAP


[size=18]Dopóki będą wokół krzyża barierki dopóty czujność katolików będzie
   wyostrzona. Należy usunąć wszystkie płotki by za tydzień, dwa pod osłoną nocy ustawić je ponownie, wyprowadzając przy okazji, bez kamer, obrońców krzyża. To ja muszę wszystko podpowiadać ?[/size]

~Ateista[size=12][/size]
Zapisane
Strony: [1] 2
  Drukuj  
 
Skocz do: