Nasza Wiara - Forum dla ludzi wierzących, kochających i pozytywnie myślących
Maj 04, 2024, 14:44:58 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]
  Drukuj  
Autor Wątek: * Sokal-nad Bugiem - fotoreportaż Władysława Pitaka - maj 2007  (Przeczytany 3874 razy)
ascetyk
Administrator
Aktywny użytkownik
*****
Wiadomości: 147


« : Wrzesień 08, 2008, 10:57:54 »

Fotografie Władysława Pitaka wykonane w maju 2007 r.

Fotografie przedstawiają Bug  z poziomu mostu łączącego Sokal ze Żwirką i Zabużem oraz w rejonie Walawki.
 
Autorzy: Tatiana i Władysław Pitakowie

Fotografie można publikować przy zachowaniu przepisów prawa autorskiego i prasowego 













Dla zainteresowanych turystyką  w rejonie sokalskim (zabytki Sokala i Tartakowa) jest  aktualny film na dvd .

Kontakt z autorami:

sokal2@wp.pl

Cytuj
Sokalszczyzna - gdzie to jest?
Sokal - miasto rejonowe w lwowskim województwie leżące na prawym brzegu Zachodniego Bugu, 83 km na płn od Lwowa.

Zabytki:
 zespół klasztoru Bernardynów z kościołem (XVI w.)- aktualnie jedno z najcięższych więzień na Ukrainie, klasztor Brygidek (XVII w.),
cerkwie:
 Nikołajewska (XVI w.), Michajłowska (1778-1835) i PietroPawłowska

Zapraszam do odwiedzenia stron www:
http://sokal.republika.pl
http://sokalszczyzna.webpark.pl
http://sokal2.webpark.pl
http://sokal.fora.pl
Zapisane
spl
Aktywny użytkownik
***
Wiadomości: 127


« Odpowiedz #1 : Marzec 08, 2009, 08:09:46 »

Przepiękne są te fotki !!!!!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~

Dobre strony w internecie:


1.   Rodzina w Sokalu - wczoraj i dziś - z albumu Wł. Pitaka - Sokal ...
Z niewiadomych mi powodów osiedlili się w Komarowie (kilkanaście km od Tartakowa) i tam urodził się mój ojciec Jan Pitak. Moi rodzice poznali się w Sokalu. ...
www.sokal.fora.pl/sokal-zabuze-zwirka-poturzyca,2/rodzina-w-sokalu-wczoraj-i-dzis-z-albumu-wl-pitaka,104.html  -
.

2.   * Kościół w Tartakowie w 2007 - fotografie T i W. Pitakowie ...
W tym kościele był chrzczony w 1914 roku mój ojciec, Jan Pitak z Komarowa. W czasie wojny Rosjanie zamieniłi ten kościól (jak wszystkie) na magazyn. ...
www.sokal.fora.pl/ilkowicze-tartakow-komarow-i-okolice.../kosciol-w-tartakowie-w-2007-fotografie-t-i-w-pitakowie,10
.
 
3.   * Sokal - cerkwie - fotografie Władysława Pitaka - maj 2007 ...
Z niewiadomych mi powodów osiedlili się w Komarowie (kilkanaście km od Tartakowa) i tam urodził się mój ojciec Jan Pitak. Moi rodzice poznali się w Sokalu. ...
www.sokal.fora.pl/sokal-zabuze-zwirka-poturzyca,2/sokal-cerkwie-fotografie-wladyslawa-pitaka-maj-2007,102.html  -
.

4.   Телерадіокомпанія "Сокаль" :: Перегляд теми - Sokalszczyzna ...
 - [ Tłumaczenie strony ]
W tym kościele był chrzczony w 1914 roku mój ojciec, Jan Pitak z Komarowa. W czasie wojny Rosjanie zamieniłi ten kościól (jak wszystkie) na magazyn. ...
www.sokalfm.com/forum/viewtopic.php?p=1085&sid=c4d1c430690fd653b0b098559696a55 f -
.

5.   Ostatnie wiadomości: ascetyk
W tym kościele był chrzczony w 1914 roku mój ojciec, Jan Pitak z Komarowa. W czasie wojny Rosjanie zamieniłi ten kościól (jak wszystkie) na magazyn. ...
www.naszawiara.darmowefora.pl/index.php?action=profile;u=1;sa=showPosts .


6.   * Kościół w Tartakowie koło Sokala w 2007 - fotografie T i W ...
W tym kościele był chrzczony w 1914 roku mój ojciec, Jan Pitak z Komarowa. W czasie wojny Rosjanie zamieniłi ten kościól (jak wszystkie) na magazyn. ...
www.naszawiara.darmowefora.pl/index.php?topic=40.0  -
.

7.   Drukuj stronę - * Kościół w Tartakowie koło Sokala w 2007 ...
W tym kościele był chrzczony w 1914 roku mój ojciec, Jan Pitak z Komarowa. W czasie wojny Rosjanie zamieniłi ten kościól (jak wszystkie) na magazyn. ...
www.naszawiara.darmowefora.pl/index.php?action=printpage;topic=40.0  -


Zapisane
Strony: [1]
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

humor teen-wolf skuterpolska twojareklama blume-treu